Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Karnice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie dla stron postępowania o możliwości zapoznania się z zebranym materiałem dowodowym oraz złożenia wyjaśnień i wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. Budowa zespołu elektrowni wiatrowych z infrastrukturą towarzyszącą FW ?Niedysz? oraz linią kablową SN/WN relacji Niedysz-Kusin w gminie Karnice.


Karnice, dnia 07.01.2016 r.

DŚ.6220.6.2013.2016

      • OBWIESZCZENIE

Stosownie do art. 10 § 1 i art. 49 kodeksu postępowania administracyjnego (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r. poz. 267 ze zm.) w związku z art. 74 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U z 2013 r. poz. 1235 ze zm.).

  • zawiadamia się strony postępowania

o możliwości zapoznania się z zebranym materiałem dowodowym oraz złożenia wyjaśnień i wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. Budowa zespołu elektrowni wiatrowych z infrastrukturą towarzyszącą FW „Niedysz” oraz linią kablową SN/WN relacji Niedysz-Kusin w gminie Karnice z wniosku PGE Energia Natury Karnice Sp. z o.o., ul. Ogrodowa 59a, 00-876 Warszawa.

  • W ramach tego postępowania administracyjnego przeprowadzono ocenę oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.

W związku z tym informuje się, że:

  • dokumentacja dotycząca sprawy jest do wglądu w Urzędzie Gminy w Karnicach, (pok. nr 8, od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-14.00). Strony postępowania mogą zapoznać się z zebranym materiałem dowodowym, w tym z treścią raportu o oddziaływaniu tego przedsięwzięcia na środowisko i jego uzupełnieniami oraz z dokumentacją sprawy, w tym z postanowieniem Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz opinią sanitarną Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryficach,

  • w terminie 7 dni po upływie czternastego dnia od publicznego ogłoszenia strony mo zapoznać się z materiałami dowodowymi i dokumentacją sprawy oraz wnieść uwagi i wnioski dot. stanowiska w sprawie jak wyżej, w siedzibie Urzędu Gminy w Karnicach, ul. 11 Marca 7, 72-343 Karnice. W tym przypadku zawiadomienie bądź doręczenie uważa się za dokonane po upływie czternastu dni od dnia publicznego ogłoszenia.

Dzień publicznego ogłoszenia: 07.01.2016 r.

Wójt Gminy Karnice

Lech Puzdrowski

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Radosław Borowy 07-01-2016 13:06
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Radosław Borowy 07-01-2016
Ostatnia aktualizacja: - 07-01-2016 13:06