Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Karnice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie dla zainteresowanych o możliwości zapoznania się z zebranym materiałem dowodowym oraz złożenia uwag i wniosków, a także wyjaśnień i wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na adaptacji fermy bydła mlecznego o obsadzie 600 DJP w celu przystosowania do chowu drobiu o obsadzie 460 DJP, zlokalizowanej na dz. nr 7/18 w miejscowości Mojszewo, gmina Karnice


Karnice, dnia 07.03.2017 r.

DŚ.6220.5.2015.2017.RB

      • OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 79 ust. 1 oraz stosownie do art. 34 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 353 ze zm.), w ramach zapewnienia możliwości udziału społeczeństwa przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach w postępowaniu, w którym przeprowadza się ocenę oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko

  • zawiadamia się zainteresowanych

o możliwości zapoznania się z zebranym materiałem dowodowym oraz złożenia uwag i wniosków, a także wyjaśnień i wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na adaptacji fermy bydła mlecznego o obsadzie 600 DJP w celu przystosowania do chowu drobiu o obsadzie 460 DJP, zlokalizowanej na dz. nr 7/18 w miejscowości Mojszewo, gmina Karnice z wniosku Pani Lilli Łagodzińskiej, Usługi Projektowe w zakresie Ochrony Środowiska Eko-El, ul. Naruszewicza 1/10, 71-556 Szczecin działającej z pełnomocnictwa Pana Adama Musiał, Motaniec 2F, 73-108 Kobylanka.

  • W ramach postępowania administracyjnego w sprawie jak wyżej przeprowadzono ocenę oddziaływania tego przedsięwzięcia na środowisko, w związku z powyższym osoby zainteresowane mogą zapoznać się z całą dokumentacją sprawy, w tym w szczególności z raportem o oddziaływaniu tego przedsięwzięcia na środowisko, postanowieniami organu właściwego do wydania decyzji, stanowiskami Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryficach.

W związku z tym informuje się, że:

  • dokumentacja dotycząca sprawy jest do wglądu w Urzędzie Gminy w Karnicach (pok. 8 w godzinach 8.00-14.00),

  • w terminie 14 dni licząc od dnia podania do publicznej wiadomości niniejszego obwieszczenia zainteresowani mogą zapoznać się z zebranymi dowodami i materiałami oraz wnieść uwagi i wnioski dot. stanowiska w sprawie jak wyżej, do Urzędu Gminy w Karnicach, ul. 11 Marca 7, 72-343 Karnice.

Dzień podania do publicznej wiadomości: 07.03.2017 r.

Wójt Gminy Karnice

Lech Puzdrowski

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Radosław Borowy 07-03-2017 08:59
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Radosław Borowy 07-03-2017
Ostatnia aktualizacja: - 07-03-2017 08:59