herb BIP - Urząd Gminy Karnice

www.karnice.pl

Budowa bazy organizacji pozarządowych z terenu gminy Karnice


Tytuł: Budowa bazy organizacji pozarządowych z terenu gminy Karnice

Szanowni Państwo,

Gmina Karnice jest uczestnikiem projektu „Dojrzałe Partnerstwo. Model współpracy kluczem do sukcesu we współpracy gmin i organizacji pozarządowych w gminach wiejskich Euroregionu Pomerania” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jednym z zadań realizowanych w ramach ww. projektu jest budowa aktualnej bazy organizacji pozarządowych z terenu gminy. W związku z tym w imieniu Urzędu Gminy oraz Instytutu Rozwoju Regionalnego (lider projektu) zwracamy się z prośbą do przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych zainteresowanych umieszczeniem profilu organizacji w budowanej bazie
o wypełnienie ankiety dla organizacji pozarządowej, którą pobrać można http://www.bip.karnice.pl/strony/3580.dhtml

Wypełnioną ankietę proszę w terminie do 30 listopada 2014 r.

  • dostarczyć osobiście Pełnomocnikowi ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Urzędu Gminy Karnice;

  • wysłać pocztą tradycyjną na adres UG Karnice: ul. 11 Marca 7, 72-343 Karnice;

  • wysłać pocztą elektroniczną na adres: sekretarz@karnice.pl;

Bądź

przekazać ekspertowi IRR prowadzącemu szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, które odbędzie się w dniu 13 grudnia 2014 r. (miejsce szkolenia zostanie podane w najbliższych dniach)

Do ankiety prosimy załączyć kserokopię bądź skan statutu organizacji bądź przesłać go w formie elektronicznej na wskazany powyżej adres e-mail.

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami Instytutu Rozwoju Regionalnego tel. 91 42 11 535; e-mail: biuroprojektu17dp@irr.szczecin.pl bądź pracownikiem Urzędu Gminy Karnice - Sylwia Jankowska, tel. 91 38 77 225,sekretarz@karnice.pl, który następnie przekaże Państwa pytania pracownikom IRR.

Bezpośrednio na Państwa pytania będzie również mógł odpowiedzieć ekspert IRR prowadzący szkolenia dla przedstawicieli org. pozarządowych, które odbędzie się w dniu 13 grudnia 2014 r.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sylwia Jankowska 24-11-2014 07:54
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 24-11-2014
Ostatnia aktualizacja: - 24-11-2014 07:54