Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Karnice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja o wyborze partnera do wspólnej realizacji projektu w ramach 9.1.2, zamieszczona 22 marca 2010 roku jako załącznik ogłoszenia "Otwarty nabór Partnera do realizacji projektu w ramach poddziałania 9.1.2".

                   Informacja o wyborze partnera do wspólnej realizacji projektu w ramach 9.1.2

W związku z ogłoszeniem zamieszczonym 26 lutego 2010 w dzienniku informacyjnym „Karnickie Żurawie” Biuletyn Informacyjny Gminy Karnice oraz biuletynie informacji publicznej Gminy Karnice, informujemy, iż zakończona została procedura naboru partnera do wspólnej realizacji projektu w ramach ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie konkursu z poddziałania 9.1.2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, prowadzona zgodnie z art. 28a ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju.

 

Do współpracy partnerskiej Urząd Gminy Karnice wybrał Instytut Spraw Społeczno - Gospodarczych, które spełniło wszystkie podane w ogłoszeniu warunki formalne oraz przedstawiło propozycję koncepcję projektu, zaakceptowaną przez Urząd Gminy Karnice.

 

Do zadań Partnera, wykonywanych wspólnie z Gminą Karnice należeć będzie:

1.                  opracowanie analizy problemów występujących w ww. placówkach oświatowych w oparciu o podsiadane przez Gminę analizy, raporty jak również poprzez realizację własnych, pogłębionych badań,

2.                  odpowiedzialność za przygotowanie fiszki projektowej o dofinansowanie projektu w ramach Poddziałania 9.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki .

3.                  opracowanie wstępnej koncepcji strategii rozwoju szkół zlokalizowanych na terenie gminy Karnice ukierunkowanych na wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów i zmniejszenie dysproporcji w ich osiągnięciach edukacyjnych oraz podnoszenie jakości i skuteczności procesu kształcenia,

 

a w przypadku uzyskania dofinansowania

1.                  wspólne zarządzanie projektem,

2.                  konsultacje w zakresie realizacji projektu oraz rozliczeń finansowych,

3.                  realizacja działań związanych z wdrożeniem innowacyjnych form nauczania

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Eliza Koclejda 23-03-2010 15:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Eliza Koclejda 23-03-2010
Ostatnia aktualizacja: Eliza Koclejda 23-03-2010 15:03