Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Karnice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja o współfinansowaniu inwestycji - zakup i montaż oczyszczalni przydomowych, budowa przyłącza do sieci kanalizacyjnej, demontaż szamb.

Karnice, 2011.12.09

 

- Wszystkie Sołectwa z terenu Gminy Karnice -

 

Urząd Gminy Karnice informuje, że Bank Spółdzielczy w Gryficach wspólnie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie współfinansuje inwestycje: zakup i montaż oczyszczalni przydomowych, budowa przyłącza do sieci kanalizacyjnej, demontaż szamb - prowadzonych przez osoby fizyczne.

Bank Spółdzielczy udziela kredytu na w/w inwestycje, które po rozliczeniu są w 40 % są refundowane ze środków WFOŚiGW w Szczecinie.

Warunkiem dokonania przez Fundusz spłaty, o której mowa wyżej, jest miedzy innymi potwierdzenie wykonania przez kredytobiorcę zadania:

  1. w przypadku wybudowania przyłącza kanalizacji sanitarnej - udokumentowanie zakończenia inwestycji protokołem potwierdzającym włączenie się do sieci, uzgodnionym z właścicielem sieci, zawierającym dane o długości przyłącza w metrach bieżących i potwierdzonym protokołem po wykonaniu inwestycji,
  2. w przypadku wybudowania oczyszczalni ścieków udokumentowane protokółem uzgodnionym z organem gminy właściwym dla lokalizacji nieruchomości, zawierającym dane o przepustowości w m?/d i potwierdzonym po wykonaniu inwestycji,
  3. likwidacji przydomowego szamba udokumentowane protokołem uzgodnionym z organem gminy właściwym dla lokalizacji nieruchomości, zawierającym informacje o kubaturze likwidowanego szamba i potwierdzonym po wykonaniu inwestycji.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Brej 13-12-2011 07:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Andrzej Bień 13-12-2011
Ostatnia aktualizacja: Marek Brej 13-12-2011 07:10