Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Karnice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie zadań z zakresu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z nieruchomości położonych na terenie gminy Karnice w 2017 roku

 

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie zadań z zakresu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z nieruchomości położonych na terenie gminy Karnice w 2017 roku

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłosił konkursowy nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć zgodnych z gminnymi programami usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie województwa zachodniopomorskiego, w ramach którego Gmina Karnice ma możliwość ubiegania się o środki finansowe na usuwanie wyrobów azbestowych z terenu nieruchomości znajdujących się na jej obszarze.

W związku z tym Wójt Gminy Karnice planuje wystąpić do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie o dofinansowanie zadania pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Karnice” w imieniu wszystkich zainteresowanych osób fizycznych i innych uprawnionych podmiotów, którzy posiadają wyroby zawierające azbest i są ujęci w „Programie usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Karnice”.

Kosztami kwalifikowanymi zadania, tzn. takimi, na które można uzyskać dofinansowanie, są koszty dotyczące: demontażu wyrobów zawierających azbest, zbierania wyrobów wcześniej zdemontowanych, transportu i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest. Wydatki związane z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych i elewacji leżą po stronie właściciela nieruchomości.

Wnioski o udzielenie dofinansowania na zadania związane z usuwaniem wyrobów azbestowych należy składać w terminie do 19.01.2017 r. w Urzędzie Gminy Karnice ul. 11 Marca 7, 72-343 Karnice, na formularzu wniosku, który można otrzymać w urzędzie gminy lub pobrać jako załącznik z tej strony.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy, pokój nr 11 lub pod

nr tel. (91) 387 72 24

tel. kom. 785 601 600

 

Wnioski złożone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane.

UWAGA!

Program realizowany będzie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Wójta Gminy Karnice o dofinansowanie zadania związanego z realizacją „Programie usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Karnice” przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. W przypadku, gdy wniosek nie zostanie zakwalifikowany do realizacji przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej w Szczecinie, niniejszy nabór wniosków zostanie unieważniony. Do czasu zawarcia umów o dofinansowanie, Wójt Gminy Karnice może bez podania przyczyn unieważnić niniejszy nabór wniosków.

Wniosek na demontaż , transport i unieszkodliwienie do pobrania

Wniosek na transport i unieszkodliwienie do pobrania

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sylwia Jankowska 13-01-2017 10:45
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 13-01-2017
Ostatnia aktualizacja: Sylwia Jankowska 13-01-2017 12:57