Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Karnice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zarządzenie Nr 65/2017 Wójta Gminy Karnice z dnia 20 września 2017 r. w sprawie wprowadzenia "Planu dystrybucji preparatów stabilnego jodu na wypadek wystąpienia zagrożenia radiacyjnego na terenie Gminy Karnice


ZARZĄDZENIE NR 65/2017

WÓJTA GMINY KARNICE

z dnia 20 września 2017 r.

w sprawie wprowadzenia „Planu dystrybucji preparatów stabilnego jodu na wypadek wystąpienia zagrożenia radiacyjnego na terenie Gminy Karnice.

Na podstawie art. 7 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 8 marca o samorządzie gminnym (Dz. U.

z 2016 r., poz. 446 ze zm.) w związku z art. 90 pkt. 3 ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (Dz. U. z 2017 r., poz. 576) zarządzam co następuje:

§ 1. Zarządzenie określa organizację i sposób współdziałania w zakresie dystrybucji preparatów jodowych w formie tabletek na terenie Gminy Karnice w oparciu o „Plan dystrybucji stabilnego jodu na wypadek wystąpienia zagrożenia radiacyjnego na terenie Gminy Karnice.” stanowiący załącznik do niniejszego zarządzenia.

§ 2. Wyznaczam na gminne punkty dystrybucji jodu:

a) punkt Nr 1 - Gimnazjum Publiczne w Karnicach, ul. Szkolna 13

b) punkt Nr 2 - Szkoła Podstawowa w Cerkwicy, ul. Szkolna 7

§ 3. Za organizację zabezpieczająca pracę punktów dystrybucji jodu, odpowiedzialni są kierownicy jednostek organizacyjnych wymienionych w § 2.

§ 4. Za koordynację dotyczącą planowania oraz przebiegu dystrybucji tabletek jodowych w przypadku zdarzenia radiacyjnego na terenie Gminy Karnice , oraz bieżącą aktualizację danych dotyczących liczby ludności Gminy z podziałem na grupy ryzyka oraz punktów wydawania tabletek jodowych i ich przekazywanie do Starostwa Powiatowego w Gryficach , wyznaczam odpowiedzialnym pracownika ds. Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Gminy Karnice.

§ 5. Wykonanie zarządzenia powierzam pracownikowi ds. Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Gminy Karnice.

§ 6. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Brej 29-09-2017 07:11
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 29-09-2017
Ostatnia aktualizacja: - 29-09-2017 07:11