Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Karnice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Nabór instruktorów na szkolenia realizowane w ramach projektu "Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego"


Gmina Karnice ogłasza nabór instruktorów na szkolenia realizowane
w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego”

Celem projektu realizowanego w Gminie Karnice Podniesienie kompetencji cyfrowych wśród mieszkańców województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego realizowanego ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa działania 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych skierowanego do dorosłych mieszkańców (od 25 roku życia)

W ramach w/w Projektu zostaną zrealizowane 24 szkolenia (łącznie 288 h szkoleniowych), dla grupy 288 odbiorców. Szkolenia będą prowadzone w cyklu dwudniowym, po 12h każde, na terenie gminy Karnice.

Szkolenia organizowane w ramach projektu zostaną poprowdzone przez instruktorów, którzy w szczególności posiadają udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu lekcji, zajęć, szkoleń lub warsztatów w wymiarze minimum 50 godzin szkoleniowych w ciągu ostatnich 3 lat (pozostałe wymagania dla instruktorów określone zostały w „Standardzie wymagań kompetencji cyfrowych osób objętych szkoleniem w ramach konkursu" który dostępny jest do pobrania pod adresem https://tiny.pl/gzdll).

Osoby zainteresowane udziałem w w/w projekcie w charakterze instruktora oraz spełniające wymagania w zakresie doświadczenia i umiejętności, zapraszamy do przesłania nam swoich aplikacji. Zgłoszenia chętnych osób proszę kierować w formie elektronicznej na adres e-mail: sekretarz@karnice.pl pl z dopiskiem „Nabór instruktorów na szkolenia z kompetencji cyfrowych”. Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 28.02.2019 r.

Do zgłoszenia proszę dołączyć CV wraz z informacją o doświadczeniu, zgodnie z wymaganiami określonymi w „Standardzie wymagań kompetencji cyfrowych osób objętych szkoleniem w ramach konkursu"  

UWAGA! W zgłoszeniu proszę wskazać oferowaną kwotę wynagrodzenia brutto za 1h szkoleniową (godzina zegarowa).

Osoby wybrane w ten sposób przez Gminę przejdą dalsze szkolenia organizowane przez Operatora projektu, czyli Fundację Promocji Gmin Polskich.

Osoba do kontaktu: Sylwia Jankowska, tel. 913877225, e-mail:sekretarz@karnice.pl

Standard wymagań kompetencji cyfrowych osób objętych szkoleniem w ramach konkursu

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sylwia Jankowska 01-02-2019 11:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-02-2019
Ostatnia aktualizacja: Sylwia Jankowska 08-02-2019 12:08