Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Karnice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja dla organizacji pozarządowych

Pracownia pozarządowa z Koszalina zaprasza do udziału w wydarzeniach w ramach  centrum organizacji pozarządowych:

I. Bezpłatny webinar z księgowości dla organizacji; poprowadzi go ceniona specjalistka z tego tematu: Justyna Maćkowiak. Szkolenie będzie oparte o zagadnienia zgłoszone w formularzach zgłoszeniowych. KIEDY? 28.09 godz. 18.00; GDZIE? Platforma Clickmeeting (niezbędny dostęp do internetu, z telefonu, tabletu bądź komputera); rezerwacja miejsca: https://pracowniapozarzadowa.clickmeeting.com/.../register

II. Szkolenia z cyklu Nadmorskie warsztaty pozarządowe: 4 dni zajęć w Kołobrzegu (podzielonych na dwa 2-dniowe zjazdy); szeroki zakres tematów, który pozwoli efektywniej zarządzać organizacją (m.in. promocja, pozyskiwanie środków, współpraca z samorządem). Trwają zapisy na ostatnie dwie tegoroczne grupy szkoleniowe: "tygodniową" (I zjazd 3-4 listopada, II zjazd 21-22 listopada) oraz "weekendową" (I zjazd 15-16 października i 5-6 listopada). Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na stronie: https://pracowniapozarzadowa.pl/ngo/zapraszamy-na-szkolenia-dla-ngo-2/

III. Stale prowadzimy przedsięwzięcie wspierające istniejące zespoły dialogu obywatelskiego (rady młodzieżowe, rady seniorów, ready działalności pożytku publicznego). Jeśli na terenie Waszego samorządu działa taki zespół - możemy pomóc mu efektywniej funkcjonować; jeśli planujecie powołanie tego typu rady - również możemy wesprzeć merytorycznie cały proces, od analizy zasobów i potrzeb środowiska w danym zakresie, po stworzenie zasad funkcjonowania i nabór członków/członkiń. Szczegóły w ofercie w załączniku.

W połowie października wystartuje kolejna edycja konkursu Zachodniopomorski Lider NGO, w którym będziemy nagradzać najciekawsze inicjatywy realizowane przez organizacje w roku 2021.

Na początku grudnia z kolei zorganizujemy 2-dniowe Zachodniopomorskie Forum NGO, największe spotkanie działaczy i działaczek pozarządowych z naszego województwa.

Wszystkie informacje o powyższych wydarzeniach, jak i wszystkich kolejnych szkoleniach, które planujemy do końca roku można będzie znaleźć na naszej stronie oraz profilu FB (linki w stopce poniżej). Serdecznie zapraszam do odwiedzania:)

W przypadku pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Łukasz Cieśliński
tel.: 609 144 511

Pracownia Pozarządowa

ul. Dworcowa 2, 75-201 Koszalin

 

WWW

FACEBOOK

INSTAGRAM

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sylwia Jankowska 23-09-2022 09:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Sylwia Jankowska 23-09-2022
Ostatnia aktualizacja: - 23-09-2022 09:25